שאלות לגבי השימוש בדייזי

עליך להפסיק ליטול אמצעי מניעה הורמונליים לפני תחילת השימוש בדייזי, לחכות לסיום הווסת הראשונה לאחר השימוש באמצעי מניעה הורמונליים ורק לאחר מכן להתחיל למדוד עם דייזי (מדי יום ברגע שאת מתעוררת מהשינה ולפני הקימה מהמיטה כשאת עדיין במצב שכיבה). במידה ואינך משתמשת באמצעי מניעה הורמונליים, תוכלי להתחיל להשתמש בדייזי כבר בבוקר הראשון לאחר קבלת הדייזי.

 – צפצוף כפול: דייזי מרוצה. המדידה הסתיימה בהצלחה.

 – זמזום צורם: דייזי אינה מרוצה. המדידה נכשלה.

 – צפצוף בודד: דייזי מצפצפת בעת לחיצה על לחצן ההפעלה.

 – מנגינה: דייזי הפעילה את ה- Bluetooth.

עלייך להדליק את דייזי שוב באותו היום שקיבלת ווסת ולהזין לו את הווסת בלבד. לדוגמא – נניח שמדדת טמפרטורה בבוקר וקיבלת ווסת בצהריים, ברגע שדייזי תהיה זמינה לך באותו היום יש להזין לה יום ווסת.

כן. ניתן להזין ווסת דרך האפליקציה עד 3 ימים אחורה. עם זאת, הקפידי להזין את ימי הווסת בזמן אמת דרך המכשיר.
כלומר, במהלך אותו היום שקיבלת.
חובה להזין לדייזי את היום הראשון של הווסת ובמשך 3 ימים עוקבים לפחות.

כן. בימי הווסת, את מודדת את הטמפרטורה כרגיל עם ההתעוררות משינה ולפני הקימה מהמיטה (כשאת עדיין במצב שכיבה) ולאחר מכן בפעולה נוספת ונפרדת כשדייזי עדיין דלוקה את מזינה לדייזי את הווסת שלך ע”י לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה עד לקבלת אור סגול קבוע ושמיעת צפצוף כפול.

את יכולה לבצע שינוי ולבטל את הזנת הווסת רק באותו יום שהזנת את הווסת או עד 3 ימים אחורה באפליקציה וביצוע סינכרון לאחר מכן. על מנת לשנות ולבטל את הזנת הווסת, לחצי על כפתור ההפעלה פעם אחת על מנת להדליק את דייזי ולאחר מכן לחצי לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה עד אשר יופיע לך אור סגול מהבהב – המשמעות היא שנעשה שינוי וביטלת כהלכה את הזנת הווסת, כלומר, שינית את האור הסגול מקבוע למהבהב.

  • במידה וישנת פחות מ-3 שעות רצופות בלילה.
  • במידה ויש לך חום כתוצאה ממחלה.
  • במידה ואת משתמשת כרגע באנטיביוטיקה.
  • במידה ושתית כמות רבה של אלכוהול בלילה שלפני המדידה ואת מרגישה הנגאובר.
  • במידה והתעוררת וקמת כבר מהמיטה ושכחת למדוד, יש לדלג על מדידה באותו יום.

 * יש להסתמך אך ורק על מדידה שבוצעה בפועל בדייזי.

לא. במידה ואת חולה/עם חום/נוטלת אנטיביוטיקה עלייך לדלג על מדידה בימים אלו מכיוון שהם עלולים להשפיע על חום הגוף שלך ועל המחזור החודשי שלך. עליך להפסיק לבצע מדידות בדייזי למשך הזמן בו את נוטלת אנטיביוטיקה/חולה מכיוון שזה עלול להשפיע על חום הגוף שלך.
את יכולה לחזור למדוד עם דייזי לאחר סיום האנטיביוטיקה/מחלה, אך יש לנהוג במשנה זהירות למשך מחזור חודשי זה ולהתייחס לימים הירוקים כאל ימים אדומים מכיוון שמחלה/אנטיביוטיקה עלולה לגרום למחזור לא סדיר וחריגות כולל שינוי מועד הביוץ או מחזור ללא ביוץ.
במידה ויש לך שאלות נוספות בנושא או לגבי תרופה מסוימת, מוזמנת להתייעץ עם שירות הלקוחות.

כן. האלגוריתם של דייזי לומד את הנתונים האישיים שלך. לדייזי יש את היכולת לחשב את סטטוס הפוריות מדי יום לכן, דייזי יכולה להתמודד עם פספוס של מספר מדידות. אולם, אם תפספסי מספר גדול של ימים, דייזי תציג לך פחות ימים ירוקים ואף ייתכן מצב שדייזי תציג ימים צהובים עד להזנת הווסת הבאה. לכן ככל שתקפידי למדוד טמפרטורה באופן קבוע עם ההתעוררות מהשינה ולפני הקימה מהמיטה ולהזין ימי ווסת חודשיים דייזי תכיר אותך בצורה מדויקת יותר ותציג לך יותר ימים  
ירוקים.
* יש להסתמך אך ורק על מדידה שבוצעה בפועל בדייזי.

כן, במידה ויש לך שינה רציפה של לפחות 3 שעות בלילה.

לא. חשוב שתקפידי לבצע מדידת טמפרטורה איך שאת מתעוררת משינה ולפני שאת יוצאת מהמיטה (במצב של שכיבה) ולאחר 3 שעות שינה רצופות לפחות.

כן. דייזי צריכה ללמוד את המחזור החודשי הייחודי שלך לכן לדייזי לוקח ללמוד אותך בין 2-4 מחזורים, המשמעות היא שדייזי תציג לך בתקופה זו יותר ימים צהובים ואדומים ופחות ימים ירוקים. ככל שתקפידי למדוד טמפרטורה מדי יום ולהזין לדייזי את ימי הווסת מדי חודש יהיה לדייזי יותר מידע על המחזור החודשי שלך ומספר הימים הירוקים יגדל.

במידה והתחלת ליטול תרופות באופן קבוע, עלייך להתייעץ עם רופא על מנת לבחון השפעת התרופה על חום השחר ומועד הביוץ. במידה והרופא מצא כי ישנה השפעה, אנא צרי קשר עם שירות הלקוחות.

כן. האלגוריתם של דייזי לומד את הנתונים האישיים שלך. לדייזי יש את היכולת לחשב את סטטוס הפוריות שלך מדי יום לכן, דייזי יכול להתמודד עם פספוס של מספר מדידות. עם זאת, אנא הקפידי לבצע מדידות בשאר הימים כרגיל. בנוסף, במידה והינך ביום ווסת  בשבת, עלייך להדליק את דייזי במוצאי שבת ולהזין לדייזי את הווסת כמפורט בהוראות השימוש. במידה ויצא חג שהתחבר עם שבת ובמהלכו קיבלת ווסת, צרי קשר עם שירות הלקוחות. 

כאשר את טסה למקום מרוחק עם שינוי זמנים משמעותי יש לתת לגוף יומיים של התאקלמות במקום החדש ללא מדידה ורק אז להתחיל למדוד. אותו דבר כאשר את חוזרת לארץ. חשוב לשנות את הזמן בטלפון הנייד לזמן המקומי (זה קורה אוטומטית בד״כ) ואז לסנכרן את האפליקציה לדייזי ורק אז לבצע מדידה.

שאלות לגבי אפליקציית Daysyview

אפליקציית DaysyView מציגה לך לאחר סינכרון עם הדייזי את היסטוריית המדידות שלך ותחזית לביוץ ולווסת הקרובים על סמך הנתונים שלך. האפליקציה מציגה מידע חשוב אודות המחזור החודשי שלך כגון: הסטטיסטיקות שלך, תצוגה חודשית ותצוגה גרפית לנתונים שלך. כמו כן, תוכלי לשתף את בן זוגך/הרופא שלך במידע.

האפליקציה ניתנת להורדה מה-App Store  ומה-Google Play.

שאלות טכניות

דייזי 2.0: האור הכחול שבטבעת ההפעלה ינוע מלמטה כלפי מעלה ולאחר כמה דקות דייזי תיכנס למצב Standby בזמן שהיא נטענת ותראה כבויה, את יכולה ללחוץ על כפתור ההפעלה ולראות שהיא ממשיכה להיטען. כאשר הסוללה תיטען במלואה, כל הנורות יידלקו.

הלקוחות שלנו

תקשיבו מה יש להן לספר
דייזי - לקוחות ממליצות
נועה פרי

עברה להשתמש בדייזי ביוני 2017

״לאחר שימוש בגלולות במשך כמעט עשר שנים והפסקה של שנה שהיתה מלאה בתסכול רב מחיפוש אחר פיתרון, מצאתי אתכם 🙂 אין ספק שזאת הקניה הכי חכמה וטובה שעשיתי ושלא נדבר על בריאה וללא תופעות לוואי (פשוט שווה כל שקל). איזה כייף שאתם פה״.

דייזי - לקוחות ממליצות
מורן גולן

נשואה + 3, עברה להשתמש בדייזי בינואר 2016

״בגיל מסוים אנו מתחילים לחפש איך לשפר את אורח החיים שלנו ולנסות לחיות קצת יותר בריא. חברה טובה המליצה לי בחום על דייזי והחלטתי לנסות…
אחרי 3 וחצי שנים של שימוש בדייזי אני יכולה לומר בפירוש שזו אחת ההחלטות המשמעותיות והטובות שעשיתי למען הגוף שלי!! בחרתי בדרך הטבעית והבריאה לי ביותר ומעבר לכך אני גם מרגישה שאני הרבה יותר מודעת לגופי ולתהליכים שהוא עובר במהלך החודש.
דייזי מבחינתי זו החלטה קטנה אבל השינוי הוא אדיר!״

דייזי - לקוחות ממליצות
מאי קוואמורה

26, מאורסת, עברה להשתמש בדייזי ביולי 2018

״אחרי 8 שנים של שימוש בגלולות, התחלתי לקרוא על תופעות הלוואי וגיליתי את כל התופעות שסבלתי מהן שלא ידעתי בכלל שקשורות לגלולות- כאבי ראש, השמנה, עצבנות וחוסר חשק לכלום. כשאת מתחילה גלולות אף אחד לא מספר לך את התופעות האלה ואת בטוחה שפשוט משהו לא בסדר אצלך. הבנתי שאני חייבת לעשות שינוי ושהוא לא יכלול הורמונים. יום אחד קפצה לי הודעה על דייזי בפייסבוק והתחלתי לחפש ולחקור ופשוט יום אחד החלטתי לקנות. בהתחלה קשה נורא לראות את כל הימים הצהובים והאדומים בתקופת הלמידה וזה מרגיש כאילו זה לא ייגמר לעולם. אבל אחרי שהרגשתי את השינוי אצלי בגוף (זה קרה תוך שבועיים) הבנתי שזה שווה יותר מכל דבר אחר. כאבי הראש הפסיקו לחלוטין! ירדתי משמעותית במשקל, והזוגיות שלי טובה יותר מאי פעם. גם הבן זוג שלי מודה לדייזי כל יום. אז תודה!״

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

Hit Enter to search or Esc key to close
Call Now Button דילוג לתוכן