מחשבון ביוץ המתקדם בעולם

דייזי ליומולדת? מסתבר שזה גאוני!

דייזי ליומולדת? מסתבר שזה גאוני!

מחשבון ביוץ המתקדם בעולם פורסם ב

אני הבחורה הזאת שאנשים אוהבים או שונאים. אין באמצע! למה? כי מעולם לא חשבנתי כלום לאף אחד!  ואני אמשיך לא לחשבן לאף אחד מלבד 2 אנשים ועוד “חברה”: אמא שלי, חבר שלי ודייזי. דייזי זו בעצם מחשבון ביוץ שקיבלתי מחבר שלי (אשתמש בכינוי המקורי שלו: מאמי).
נשמע סקסי מחשבון ביוץ, נכון? כמה שזה נשמע אולד פאשן זאת מתנה שהגיעה בול בזמן.
עד לפני שלוש שנים הייתי רווקה תל אביבית “אקסטרימית”, למרות שאני גרה בראשון לציון אבל מה זה משנה. בקיצור: כל יום במסיבה אחרת, ארוחות בוקר נאכלו באמת בבוקר כ- 05:00 מתי שנגמרת המסיבה, הטינדר שלי כמעט קרס מרוב שימוש (כל החמודים בראשל”צ) ונהניתי מהחיים. מאוד. 
אז איפה נכנס לתמונה מחשבון הביוץ אתן שואלות? הו! שאלה טובה!

לישון בערב, למדוד את חום השחר בבוקר

כשהכרתי את מאמי הבנתי שהחיים שלי הולכים להשתנות. אז הוא היה סטודנט חמוד במכללה למינהל,שעובד במקביל בהייטק, משמע ער בבקרים וישן כמו תינוק בלילות. חנון.
מערכת היחסים שלנו הוציאה ממני תכונות אופי שהיו קיימות בי, אבל לא הצלחתי לשמוע אותן מהטראנסים במסיבות: רוגע, איזון, הקשבה לעצמי ולסביבה.  שיניתי את אורח החיים שלי. אם פעם רציתי לחתוך מהעבודה למסיבה שווה, היום אני מחכה בכיליון עיניים לישון עם מאמי כבר ב- 23:00. מדי פעם אני יוצאת למסיבות אבל לא באותה תדירות ופייר? לא האמנתי כמה זה נחמד להיות ערה ורעננה במהלך היום.
אנחנו כבר כמעט שנתיים ביחד, והיה ברור לי שאחרי כל כ”כ הרבה שנים של שימוש בקונדומים אין שום סיבה שעד שיש לי חבר רציני, מתוק ומושלם באופן כללי, אצטרך להשתמש בגומי החלקלק הזה. אתן בטח אומרות אבל מה עם גלולות? בגלל שאני לא בחורה של מערכות יחסים (עד מאמי), אף פעם לא ראיתי סיבה מספיק טובה להשתמש בהן אם אני כבר משתמשת בקונדומים שמונעים הריון ושאר מחלות, אבל כשמאמי הגיע וכשהבנו שזה זה – התחלתי עם הגלולות. לא יודעת אם זה קשור, אבל סבלתי מחוסר חשק מיני שבא והלך ואני בחורה מאוד מינית. לא יכולתי לקבל את זה אז הפסקתי, חזרתי, הפסקתי, חזרתי, בקיצור סלט שעשה לי חצ׳קונים.

אין קונדומים! תחגגו!

מחשבון ביוץ דייזי נכנס לי לתודעה (לפני שקיבלתי את זה ליום הולדת), בזמן שיחה שמאמי ניהל עם חבר שלו על חקר האלגוריתמים ובלה בלה בלה (אמרתי לכן שהוא חננה). חבר שלו סיפר שלאשתו יש “מרגל ביוץ”- מחשבון ביוץ דייזי שעוקב אחרי המחזור החודשי שלה, לומד כל מיני נתונים אישיים שלה וענייני אלגוריתם שאני באמת לא יודעת איך להסביר את זה אבל זה גאוני. בכל בוקר מודדים את חום השחר עם דייזי ואז את מקבלת דו”ח מצב: אור אדום- את פורייה אז שימי קונדום, אור ירוק- את לא פורייה, אין קונדומים תחגגו!

מחשבון ביוץ דייזי = משחק מקדים

בעיניי מחשבון ביוץ דייזי הוא חלק מהיחסים שלי עם מאמי ותרם לתהליך שעברתי בחיים: איזון וחיבור לעצמי. מאמי רואה את זה בתור משחק, אני מודדת את חום השחר עם דייזי ואז מקבלת את התוצאות. לא יכולה לתאר לכן את הפנים שלו כשיש לי אור אדום, הוא לא טורח לקום, להשתין ולצחצח שיניים. והמבין יבין. זה נהיה סוג של בדיחה אישית שלנו, יעידו זוגות שמחכים בכיליון עיניים לבשורות של מחשבון ביוץ דייזי, כאילו כל חיי המין שלנו תלויים בזה. צחוק בצד, נוצרה בינינו קירבה אינטימית. תראו לי עוד גבר שיודע מה קורה לך בגוף, מבין במחזור וביוץ וזה שבכלל הכניס לי לראש להשתמש במחשבון ביוץ. 
מעל לכל זה, בסופו של דבר יש לנו סקס טוב, נטול קונדומים וראש שקט.

 

רוצה לדעת איך הדייזי שלך עובדת?

 

שווה הצצה: יש עוד כמה שחושבות כמוני

 

מה שהבנתי על המחזור החודשי בגיל 28

 

לק ג׳ל vs דייזי

 

 

 

 

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

Hit Enter to search or Esc key to close
Call Now Button דילוג לתוכן