בדיקת פוריות

הטכנולוגיה

הטכנולוגיה

בדיקת פוריות פורסם ב

דייזי פותחה כמוצר רפואי. שלא כמו דייזי, לא כל המכשירים בשוק פותחו כמוצרים רפואיים ועומדים בתקנים אלה.
חברת Valley Electronics AG השוויצרית פיתחה את דייזי כמוצר רפואי המתמקד במעקב אחר המחזור החודשי של האישה ומאפשר הבנה טובה יותר של הגוף הנשי.
חברת Valley Electronics AG מוסמכת על פי EN ISO 13485, ניהול האיכות של החברה מכוון לתקנים החדשים ביותר למוצרים רפואיים.
הלקוחות עומדות במרכז כל ההחלטות בפיתוח וייצור המוצר בנוגע לדיוק וסיכון.
כל הנהלים בחברת Valley Electronics AG כפופים באופן קבוע לבקרה פנימית וחיצונית של תו התקן האירופאי CE וה- FDA האמריקאי וזה מאפשר לחברה לשפר ללא הרף את איכות המוצר לאורך כל מחזור חייו.

שלושים שנות ניסיון – איך האלגוריתם של דייזי עובד?

דייזי מבדילה בין הימים הלא פוריים לימים הפוריים בעזרת מסד נתונים רחב ואלגוריתם ייחודי.
בהתבסס על 5 מיליון מחזורים נשיים ואלגוריתם ייחודי אשר מסתמך על מעל 30 שנות מחקר וניסיון, דייזי יכולה לספק לך מידע מהימן על המחזור החודשי שלך.
בשל אלגוריתם אינטליגנטי המבוסס מחקרית, ניסיון רב שנים של יותר מ- 500,000 משתמשות וטכנולוגיה מתוחכמת, דייזי מציעה איכות, דיוק ואמינות ברמה הגבוהה ביותר למעקב אחר הפוריות. גורמים המשפיעים על המחזור החודשי, כמו מצבי לחץ, צריכת אלכוהול ומחסור בשינה, נלקחים בחשבון באלגוריתם.
האלגוריתם נוצר על ידי שילוב של שני אלמנטים – רכישה ולמידה של נתונים חדשים (טמפרטורת הגוף הבסיסית היומית שלך, התחלה וסוף המחזור החודשי שלך, נתוני מחזורים חודשיים קודמים) ושיטות סטטיסטיות (למשל הטמפרטורה עולה לאחר הביוץ) המאפשרות ניבוי של המחזור החודשי הקרוב. בדרך זו ניתן לקבוע מהם הימים הלא פוריים (ירוקים) ומהם הימים הפוריים (אדומים) לאחר הווסת.

דייזי לומדת את המחזור החודשי הייחודי שלך

לאחר תקופת למידה, שבמהלכה דייזי אוספת ולומדת את הנתונים האישיים שלך, האלגוריתם מתחיל לחזות את הביוץ שלך ומתחיל את חלון הפוריות שלך 5 ימים לפני התאריך המשוער המוקדם ביותר של הביוץ שלך (תרשים 1). על מנת לקבוע עליית טמפרטורה על ידי האלגוריתם, נדרשת עליית טמפרטורה מתמשכת בזמן הצפוי לביוץ. אם האלגוריתם זיהה בביטחון את הביוץ שלך, דייזי תתחיל להראות לך ימים לא פוריים (ירוקים) לאחר הביוץ ועד עד קבלת הווסת הבאה (תרשים 2).
האלגוריתם לוקח בחשבון את הטמפרטורה הממוצעת הקודמת לכל מדידה, כך שהאלגוריתם יכול לשאת מקרים יוצאים מהכלל או כשלים במדידה. כדי לא לקחת שום סיכונים, דייזי תציג אור צהוב במקרה של ספק ותזכור את המקרה למחזור החודשי הקרוב – זה מראה שדייזי כל הזמן לומדת.

דיוק ואמינות – החיישן של דייזי

דייזי משתמשת בחיישן רגיש מאוד למדידת טמפרטורת הגוף הבסיסית. הייחודיות של החיישן והמדידה של דייזי היא בכך שהחיישן ממתין לערך הטמפרטורה הממוצע, שיכול לארוך עד 60 שניות. החיישן מתחמם לפני שהוא רושם ומתעד את טמפרטורת הגוף הבסיסית של המשתמשת על מנת לקבל תוצאה אמינה. החיישן של דייזי מחכה עד שיתייצב ערך הטמפרטורה הסופי לצורך השלמת הקריאה. אם הטמפרטורה יורדת במהלך המדידה (למשל בגלל אוויר קר שנכנס לפה דרך הנשימה), החיישן ממתין שהוא יעלה שוב ויתייצב. שיטה זו מבטיחה כי המדידה הינה מדויקת ככל האפשר.
דייזי היא ההווה והעתיד עבור המשתמשות בה ועל כך החברה זכתה בתחרות המוצר האירופאית היוקרתית
בקטגוריה של דייזי – ה- Reddot Design Award 2019

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

Hit Enter to search or Esc key to close
Call Now Button דילוג לתוכן