תקשיבו מה יש להן לספר

נגן וידאו
אופיר דואני

בת 28, בזוגיות, עברה להשתמש בדייזי בנובמבר 2016

“המסר שחשוב לי להעביר הוא שאפשר אחרת. עם דייזי אפשר לבחור כל בוקר בטובת הגוף שלנו ולשמור עליו בריא ונקי״

נגן וידאו
רות שכטר

בת 28, עברה להשתמש בדייזי באפריל 2017

“לפני דייזי הרגשתי שאני קצת בוגדת בגוף שלי. כששמעתי על דייזי עשיתי מחקר מאוד מקיף, היה לי חשוב לראות שזה מכשיר אמין. כך הפכתי לבעלת הרבה ידע בנושא. יש לי המון חברות שבעקבותיי קנו דייזי. מבחינתי זה מאוד קל ונוח לשימוש, לא דורש הבנה, אבל מצד שני, אם את רוצה להתעמק ולהכיר את הגוף שלך את יכולה. הגוף חזר להיות כמו שהטבע ברא אותו״

נגן וידאו
אילנה אביב

נשואה ואמא ל-2 בנות, נטורופטית, עברה להשתמש בדייזי בספטמבר 2016

“עוד בלימודים שלי הבנתי כמה הורמונים יכולים להשפיע על הגוף ומביאים איתם תופעות לוואי. החלטתי שאני בחיים יותר לא מכניסה הורמונים או התקנים לגוף שלי חיפשתי אלטרנטיבה שתעזור לי להתחבר חזרה לגוף שלי, ואז מצאתי את דייזי.

אני רוצה להביא את הבשורה גם לנשים דתיות שצריכות להבין שלא צריך להכניס שום דבר לגוף שלנו. אפשר גם אחרת. לא צריך לענות את הגוף והנפש ולפוצץ את עצמנו. פשוט ללכת על הדרך הטבעית והטובה. אני מוכנה לעזור לכל אשה שרוצה.”

נגן וידאו
הדס כהן

בת 34 נשואה ואמא ל-3, בעלת עסק של פעילות גופנית ותזונה לנשים אחרי לידה, השתתפה בנינג׳ה ישראל, עברה להשתמש בדייזי בספטמבר 2017

“בגיל 30 עם תאומים בני 3 חייתי בגוף כואב וכבד שלא שייך לי ואפס חיבור לגוף שלי. באופן טבעי הרגשתי חוסר סיפוק מהעבודה, זוגיות, בית… היום אני במקום שונה: אני מחוברת לעצמי ועפה על החיים- ודייזי הפכה לחלק בלתי נפרד מהשינוי שעברתי.״

נגן וידאו
מיטל לוטן

בת 36, נשואה+3, עברה להשתמש בדייזי באוגוסט 2017

“דייזי שינתה לי את החיים, החזירה לי את התחושה הטבעית, הבטחון בגוף שלי, חיבור מחדש לנשיות שלי. ההחלטה והבחירה הכי טובה שעשיתי בשנה האחרונה”.

נגן וידאו
עדי גרדוס

בת 31, בזוגיות, עברה להשתמש בדייזי בינואר 2018

“אנחנו צריכות לשמור על עצמנו ובעידן שבו הכל כימי ומתועש הכי בסיסי זה לשמור על הגוף שלנו כמה שיותר בריא נקי וטבעי.”

נועה פרי

עברה להשתמש בדייזי ביוני 2017

״לאחר שימוש בגלולות במשך כמעט עשר שנים והפסקה של שנה שהיתה מלאה בתסכול רב מחיפוש אחר פיתרון, מצאתי אתכם 🙂 אין ספק שזאת הקניה הכי חכמה וטובה שעשיתי ושלא נדבר על בריאה וללא תופעות לוואי (פשוט שווה כל שקל). איזה כייף שאתם פה״

תמר קליין

ירושלים, נשואה, סטודנטית, עברה להשתמש בדייזי בינואר 2019

״בחרתי בדייזי אחרי שארבעה חודשים בודדים של גלולות עשו לי רע בגוף והרגשתי רע ולא מחוברת לעצמי.
בתור דתייה חיפשתי משהו שגם לא יזיק לגוף שלי וגם יהיה נכון הלכתית.
שמעתי על דייזי וזה פשוט שינה לי את החיים! 
מרגישה הרבה יותר מחוברת לעצמי, לגוף שלי ולטבע וגם מרגישה שאני יודעת בדיוק מה עובר על הגוף שלי בכל בוקר! הרגשה שאין אחרת לה״.

דינה קולטון

כחל, נשואה, רואת חשבון, עברה להשתמש בדייזי בפברואר 2018

״קודם כל, חייבת לציין שדייזי משתלמת כלכלית כי היא משמשת לשנים. מעבר לזה, נטלתי גלולות תקופה ארוכה והרגשתי שזה לא בריא לגוף שלי ומאז שהתחלתי להשתמש בדייזי אני מרגישה מדהים. דייזי נוחה וקלה לשימוש ועזרה לי מאוד להתחבר למחזור הטבעי של הגוף שלי וללמוד עליו הרבה. ממליצה לכל אחת להתחבר לטבע של הגוף ולדעת מתי היא פוריה ומתי לא״.

רות שכטר

בת 28, סטודנטית לפסיכולוגיה, בזוגיות, עברה להשתמש בדייזי באפריל 2017

“לפני דייזי הרגשתי שאני קצת בוגדת בגוף שלי. כששמעתי על דייזי עשיתי מחקר מאוד מקיף, היה לי חשוב לראות שזה מכשיר אמין. כך הפכתי לבעלת הרבה ידע בנושא. יש לי המון חברות שבעקבותיי קנו דייזי. מבחינתי זה מאוד קל ונוח לשימוש, לא דורש הבנה, אבל מצד שני, אם את רוצה להתעמק ולהכיר את הגוף שלך את יכולה. הגוף חזר להיות כמו שהטבע ברא אותו״.

אבישג אילן

בת 24, עברה להשתמש בדייזי בדצמבר 2017

 “לאחר 8 שנים עם גלולות סופסוף אני מרגישה עצמי! נקייה ובריאה יותר! דייזי נותן לי מושג כל יום מה קורה עם הגוף שלי בלי להכניס שום רעל אליו. טוב לי שבפעולה כל כך פשוטה יש לי את ההמצאה הנפלאה הזו שתשאר איתי לנצח בין אם זה לתכנון או מניעת הריון.”

נרקיס צרפתי

נשואה, קניינית רכש, מתגוררת באחוזת ברק, עברה להשתמש בדייזי ב2015

״זמן רב השתמשתי בגלולות וסבלתי מתופעות לוואי, לאחר הלידות עברתי להתקן תוך רחמי שגם כן לא חסך ממני אי נוחות וימים רבים של דימומים ומחזור לא סדיר. עם דייזי אני נותנת לגוף לנהוג באופן הטבעי שלו ללא התערבות של גורמים מזיקים או גופים זרים למיניהם, אני מרוצה מאוד וממליצה בחום על השימוש במכשיר״.

בינת הופמן

פדואל, נשואה + 4, תומכת לידה מורה למחול ורכזת חברתית, עברה להשתמש בדייזי במאי 2016

״כל אמצעי המניעה עשו לי פשוט רע! ובלי קשר רציתי מאוד להכיר את הגוף שלי אבל השיטה של מודעות לפוריות דורשת יותר מדי מאמץ. דייזי פשוט מושלמת!! אני ממליצה על דייזי בשילוב דיאפרגמה לימים הפוריים (במקרה והשימוש בדייזי למניעה).״

טופז ג׳ובר

כפר גלעדי, בזוגיות, סוכנת מכירות, עברה להשתמש בדייזי באוגוסט 2017

״השתמשתי בגלולות במשך 9 שנים, אחרי שהפסקתי ראיתי פרסומת של דייזי ומיד התאהבתי ברעיון ובפשטות. אחרי שנה של שימוש בדייזי, יכולה להגיד מכל הלב, שכל פתרון אחר שניסיתי היה מסורבל ולא נוח. לעומת זאת, דייזי נוח לשימוש, טבעי ולא מזיק לי או לבן זוגי. האפליקציה של דייזי ממש מובנת והתפלאתי כמה ימים ירוקים יש לי! מאושרת על הרגע שקניתי את דייזי וניקיתי את הגוף שלי מכל ההורמונים והחומרים הלא טבעיים. ממליצה לכולן!״.

מיטל לוטן

בת 36, נשואה+3, עברה להשתמש בדייזי באוגוסט 2017

“דייזי שינתה לי את החיים, החזירה לי את התחושה הטבעית, הבטחון בגוף שלי, חיבור מחדש לנשיות שלי. ההחלטה והבחירה הכי טובה שעשיתי בשנה האחרונה”.

אופיר דואני

בת 28, בזוגיות, עברה להשתמש בדייזי בנובמבר 2016

“המסר שחשוב לי להעביר הוא שאפשר אחרת. עם דייזי אפשר לבחור כל בוקר בטובת הגוף שלנו ולשמור עליו בריא ונקי״.

יובל צרפתי

בת 23, ברמנית, עברה להשתמש בדייזי בפברואר 2017

“תמיד כשאני בודקת משהו, אני בודקת אותו לפי יתרונות וחסרונות. אחרי שנה עם דייזי אני יכולה להגיד שהיתרונות לגמריי מתעלים על החסרונות ושלא היתה לי תקופה בה הייתי מחוברת בצורה הזו לגוף שלי, זה פשוט מדהים לדעת מה קורה בו. חשוב שבנות ידעו שיש עוד אפשרויות!! אין צורך בלחבל בצורה הטבעית של הגוף״.

הגר מדינה

קרני שומרון, נשואה+1, בעלת קליניקה לדיקור סיני, עברה להשתמש בדייזי ביוני 2017

״המון שנים נטלתי גלולות למניעת הריון וזמן קצר לאחר שהתחלתי לימודי רפואה סינית הבנתי שזה לא נכון לי! בעת נטילת הגלולות, הגוף לא זוכר את המקצב הטבעי של המחזור החודשי וכמובן שלא לדבר על תופעות הלוואי שחוויתי ועל ההשלכות שלהן. בתור אחת שמודעת לתחושות הגוף שלי כגון מועד הביוץ והווסת, עניין אותי לבדוק האם ייתכן שדייזי תדע לזהות את הביוץ ומתי הווסת תגיע אז חייבת לשתף שזה פשוט מדהים איך שדייזי דייקה. זה נותן תחושת ביטחון!! ממליצה בחום!״.

ירדן קליין

גבעתיים, בזוגיות, סטודנטית לתקשורת בבינתחומי, עברה להשתמש בדייזי בינואר 2017

״אחרי ניסיונות כושלים למצוא גלולה שמתאימה לי ולא גורמת לתופעות לוואי מוגזמות שמעתי על דייזי, מכשיר טבעי ואמין שלא מכניס הורמונים לגוף כלל, אין ספק שדייזי הפתרון המושלם, שווה כל שקל ומומלץ מאוד!״.

עמית שחר

בת 26, סטודנטית לפסיכולוגיה, עברה להשתמש בדייזי במרץ 2017

“חשוב לי להעביר שאפשר לבחור אחרת, בדרך טבעית ובריאה שמשקפת את מה שקורה לנו בגוף ומעבירה את השליטה והאחריות לידיים שלנו. ובאופן כללי, אחרי כמעט עשור עם גלולות אני מרגישה שקיבלתי את הגוף שלי בחזרה. חזרתי להרגיש תחושות ששכחתי שקיימות. ולא חשבתי שאהנה מכאבי מחזור אי פעם״.

עמית קסס

בת 23, עברה להשתמש בדייזי באוגוסט 2017

“מאז שהתחלתי לשמוע על מלא בנות בחדשות עם בעיות בעקבות הורמונים כמו קרישיות יתר ובעיות פריון התחלתי לחקור את האינטרנט על המוצר דייזי וגיליתי שהוא מוצר אמין, נוח לתפעול והכי חשוב טבעי!! אז החלטתי לתפוס אומץ ולהפסיק עם הגלולות- למרות שאני עם בן זוג (זה יותר קשה, כי גם הוא מעורב אם הוא רוצה או לא) אני כבר כמעט שנה עם דייזי וכל מי שיוצא לי לדבר איתה על הנושא אני ישר ממליצה לה!”

אוריום רול

גבעתיים, בזוגיות, מפיקת אירועים, עברה להשתמש בדייזי בדצמבר 2016

״אחרי שנים של חיפושים מצאתי את דייזי, הפתרון המושלם מבחינתי למניעת הריון – טבעי, פשוט ובטוח! ממליצה בחום לכל אחת שרוצה לשמור על הגוף שלה ועל הדרך ללמוד עליו קצת יותר.״

ליהי ברדה

31, נשואה, עברה להשתמש בדייזי באוקטובר 2017

“למה לא??? נותנים לך אופציה לשמור על הגוף שלך בלי הורמונים! מיד כשקראתי על דייזי הבנתי שזה בדיוק בשבילי. מאז השתנו לי החיים, ירדה הנפיחות, התחושה בגוף פשוט מדהימה. אני שמחה כל כך שזה נכנס לי לחיים ולא מבינה איך לא המציאו את זה קודם. “

עדן טמיר

בת 31, עברה להשתמש בדייזי בפברואר 2018

 “כבר תקופה שחיפשתי אלטרנטיבות אחרות ובריאות יותר לגוף. חברה טובה המליצה לי על דייזי ותוך 5 דקות כבר הזמנתי. חיי השתנו לא בקטע קלישאתי אלא אמיתי! שינויים חיוביים בגוף ובנפש. שמחה להפיץ לכולן את המסר ושעוד נשים כמוני יהנו מדייזי”.

ניקול גייזינגר

בת 25, סטודנטית, עברה להשתמש בדייזי באוקטובר 2017

“אחרי שנים על כל סוגי ההורמונים האפשריים והרבה חששות החלטתי להקשיב לגוף שלי ופשוט להפסיק! למזלי, נחשפתי די מהר לדייזי ואני מרגישה נפלא, מכירה את הגוף שלי הרבה יותר טוב והכי חשוב נקייה מהורמונים מיותרים! פשוט כיף להתעורר עם דייזי כל בוקר.”

שני קגן

בת 21, סטודנטית למשחק, עברה להשתמש בדייזי בדצמבר 2016

“כי ידע זה כח. נמאס לבלוע כדורים ולהתנער מהאחריות שלי כלפי עצמי. הגיע הזמן להיות טובה לעצמי, אחראית,בריאה ,טבעית מודעת ולאהוב את עצמי”.

מיכל לדרמן

נשר, נשואה, מלמדת הכנת מוצרי קוסמטיקה טבעיים ואקולוגיים, עברה להשתמש בדייזי במרץ 2018

״עברתי לדייזי כי חשוב לי להשתמש במוצרים טבעיים גם באופן פנימי וגם באופן חיצוני וגם כי למשפחתי יש נטייה ללחץ דם גבוה וקרישיות. דייזי הפכה להיות אחת מהמכשירים הכי חשובים בביתנו. היא הולכת איתנו לכל מקום: טיולים, נסיעות, טיסות. מאז דייזי אני מרגישה יותר מחוברת לגוף, מצבי הרוח השתפרו (הגלולות שיבשו לי את מצבי הרוח) וגם בריאה יותר״.

ליטל אוגוסט הראל

נשואה +3, עברה להשתמש בדייזי בינואר 2018

“לילדות שלי יהיה דייזי. אחרי שנים של סבל מצאתי את הדרך הטבעית והנכונה לי. אני מרגישה בטוחה והכי מוזר (ומשמח) זה שפתאום אני מכירה טוב יותר את עצמי. אפילו מרגישה כשאני מבייצת! אחרי באמת הרבה שנים (התחלתי עם גלולות בגיל 17) אני שמחה שגיליתי את דייזי. “

אמירה דונשק ברסלב

ירושלים, נשואה, אחות וטרינרית, עברה להשתמש בדייזי במרץ 2017

״החלטתי להפסיק עם גלולות לאחר 7 שנים. לא רציתי לדחוף לגוף שלי הורמונים מיותרים יותר. חיפשתי משהו עדין וטבעי וכך גיליתי את דייזי. בהתחלה היו לי ספקות אבל לאט לאט ראיתי כמה שדייזי מדויקת ומכירה את הגוף שלי, ותוך כדי התחלתי ללמוד ולהבין מה כל סימן אומר. אני מאוד מרוצה.״

תמר טוכלר

בת 24, סטודנטית לביוטכנולוגיה, עברה להשתמש בדייזי בדצמבר 2017

 “כי הבנתי שאני רוצה להכניס כמה שפחות חומרים מסונתזים לגוף שלי. לתת לו לתפקד לבד, בלי עזרה של כדורים וגלולות”.

מורן גולן

נשואה + 3, עברה להשתמש בדייזי בינואר 2016

״בגיל מסוים אנו מתחילים לחפש איך לשפר את אורח החיים שלנו ולנסות לחיות קצת יותר בריא. חברה טובה המליצה לי בחום על דייזי והחלטתי לנסות…
אחרי 3 וחצי שנים של שימוש בדייזי אני יכולה לומר בפירוש שזו אחת ההחלטות המשמעותיות והטובות שעשיתי למען הגוף שלי!! בחרתי בדרך הטבעית והבריאה לי ביותר ומעבר לכך אני גם מרגישה שאני הרבה יותר מודעת לגופי ולתהליכים שהוא עובר במהלך החודש.
דייזי מבחינתי זו החלטה קטנה אבל השינוי הוא אדיר!״

אילנה אביב

נשואה ואמא ל-2 בנות, נטורופטית, עברה להשתמש בדייזי בספטמבר 2016

“עוד בלימודים שלי הבנתי כמה הורמונים יכולים להשפיע על הגוף ומביאים איתם תופעות לוואי. החלטתי שאני בחיים יותר לא מכניסה הורמונים או התקנים לגוף שלי חיפשתי אלטרנטיבה שתעזור לי להתחבר חזרה לגוף שלי , ואז מצאתי את דייזי.

אני רוצה להביא את הבשורה גם לנשים דתיות שצריכות להבין שלא צריך להכניס שום דבר לגוף שלנו. אפשר גם אחרת. לא צריך לענות את הגוף והנפש ולפוצץ את עצמנו. פשוט ללכת על הדרך הטבעית והטובה. אני מוכנה לעזור לכל אשה שרוצה.”

מאי קוואמורה

26, מאורסת, עברה להשתמש בדייזי ביולי 2018

״אחרי 8 שנים של שימוש בגלולות, התחלתי לקרוא על תופעות הלוואי וגיליתי את כל התופעות שסבלתי מהן שלא ידעתי בכלל שקשורות לגלולות- כאבי ראש, השמנה, עצבנות וחוסר חשק לכלום. כשאת מתחילה גלולות אף אחד לא מספר לך את התופעות האלה ואת בטוחה שפשוט משהו לא בסדר אצלך. הבנתי שאני חייבת לעשות שינוי ושהוא לא יכלול הורמונים. יום אחד קפצה לי הודעה על דייזי בפייסבוק והתחלתי לחפש ולחקור ופשוט יום אחד החלטתי לקנות. בהתחלה קשה נורא לראות את כל הימים הצהובים והאדומים בתקופת הלמידה וזה מרגיש כאילו זה לא ייגמר לעולם. אבל אחרי שהרגשתי את השינוי אצלי בגוף (זה קרה תוך שבועיים) הבנתי שזה שווה יותר מכל דבר אחר. כאבי הראש הפסיקו לחלוטין! ירדתי משמעותית במשקל, והזוגיות שלי טובה יותר מאי פעם. גם הבן זוג שלי מודה לדייזי כל יום. אז תודה!״

הדס כהן

בת 34 נשואה ואמא ל-3, בעלת עסק של פעילות גופנית ותזונה לנשים אחרי לידה, השתתפה בנינג׳ה ישראל, עברה להשתמש בדייזי בספטמבר 2017.

“בגיל 30 עם תאומים בני 3 חייתי בגוף כואב וכבד שלא שייך לי ואפס חיבור לגוף שלי. באופן טבעי הרגשתי חוסר סיפוק מהעבודה, זוגיות, בית… היום אני במקום שונה: אני מחוברת לעצמי ועפה על החיים- ודייזי הפכה לחלק בלתי נפרד מהשינוי שעברתי.״

יעלי קינן

קריית טבעון, חיילת משוחררת, בזוגיות, עברה להשתמש בדייזי באוקטובר 2016

״למה דייזי? כי זה פשוט, טבעי ואמין! קל לשימוש ולא דורש התעסקות וכמובן שלא צריך לסבול משימוש מיותר בהורמונים, דייזי גם מתחברת לאפליקציה שהיא קלה ונוחה לשימוש, בלי שום ספק הבחירה הנכונה והמוצלחת ביותר״.

עדי גרדוס

בת 31, בזוגיות, עברה להשתמש בדייזי בינואר 2018

“אנחנו צריכות לשמור על עצמנו ובעידן שבו הכל כימי ומתועש הכי בסיסי זה לשמור על הגוף שלנו כמה שיותר בריא נקי וטבעי.”

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

Hit Enter to search or Esc key to close
Call Now Button דילוג לתוכן