הכירי את צוות המחקר והמדע של דייזי, אשר עובדים באופן שוטף על המחקר סביב הפוריות וגוף האישה ובלעדיהם דייזי לא היתה מובילה את המהפכה הטבעית והבריאה ברמה כל כך גבוהה ומדויקת:

דייזי - טכנולוגיה חדשה

דירקטור רפואי

לאחר לימודי ביולוגיה במיינץ, גרמניה. נילס מיקד את עבודת הדוקטורט שלו בתורת החיסון ובעיקר בגידולים. נילס מהווה הקשר בין הלקוח למומחים חיצוניים, כגון גינקולוגים ומומחים לפוריות שמייעצים לחברה ועוזרים לה להמשיך להתמקד בפיתוח ה-FemTech. נילס אחראי על מחקר, ביצוע אנליזות, ייעוץ והנגשת מידע מדעי לתקשורת. נילס הוא מחברם של מספר מאמרים רפואיים והציג את ממצאיו המדעיים בכנסים בינלאומיים שונים.

דייזי - טכנולוגיה חדשה

יועץ מדעי

ד”ר מד מרטין קוך הוא חבר באגודה הגרמנית לגניקולוגיה וילודה (DGGG). לאחר שלמד רפואה בהיידלברג שבגרמניה ושהה מספר שנים בחו”ל, הפך מרטין לרופא בכיר בבית החולים האוניברסיטאי ארלנגן שבגרמניה. כחבר ויועץ בדירקטוריון של החברה, הוא מתכנן ומוציא לפועל מחקר חדש ומקיף העוסק במעקב אחר פוריות בהתאם לשינויים פיזיולוגיים.

דייזי - טכנולוגיה חדשה

מומחית לביצוע אנליזה של המחזור החודשי

פטרה שנקה היא יועצת מוסמכת לתכנון משפחה בדרך הטבעית (NFP) ומומחית fertility awareness-based methods ועובדת בתחום כבר למעלה משלושה עשורים. היא אחראית על הכשרת אנשי צוות חדשים ומבצעת אנליזות למחזורים החודשיים של המשתמשות . בתפקידה כמומחית ביצוע אנליזות למחזורים החודשיים היא מסייעת לאיתור סוגיות אפשריות באמצעות ניתוח נתוני המחזורים החודשיים שנאספו על ידי המשתמשות.

דייזי - טכנולוגיה חדשה

יועצת מדעית

רבקה סימונס בעלת PhD ובעלת מאסטר בבריאות ציבורית היא Research Assistant Professor באוניברסיטת יוטה שבארצות הברית במחלקה לילודה וגינקולוגיה.
ד”ר סימונס מנהלת את היוזמה להערכת מניעת היריון ברחבי ארה״ב, תכנון משפחות ואף עובדת על יישום מחקרים אחרים. תחומי המחקר והמומחיות שלה כוללים שיטות מבוססות מודעות לפוריות, גישה מקיפה למניעת הריון, בריאות טכנולוגית ויישום מדעי.

דייזי - טכנולוגיה חדשה

יועצת מדעית

ליה הייל מנהלת המחקר ותוכניות לפתרונות בריאותיים ניידים במכון לבריאות מערכת הרבייה (IRH) באוניברסיטת ג’ורג’טאון בוושינגטון. ליה עבדה על מחקר טכנולוגי ממוקד נשים במשך מספר שנים, והניסיון שלה כולל הובלת מחקר בנושא היעילות של אפליקציית Dot ומעקב והערכה של אפליקציית CycleBeads במספר מדינות באפריקה. לפני שהצטרפה למכון לבריאות מערכת הרבייה IRH, התמקדה ליה במחקר בביולוגיה העוסק במערכת הרבייה ספציפית IVF, וטכנולוגיות אחרות המסייעות לרבייה.

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

Hit Enter to search or Esc key to close
Call Now Button דילוג לתוכן