דייזי - צוות החברה

אודות החברה - Valley Electronics AG

חברת Valley Electronics AG השוויצרית היא חברה טכנולוגית רפואית בינלאומית, בעלת ניסיון מוכח של יותר מ-30 שנה בפיתוח מכשירים העוקבים אחר פוריות האישה. בזכות הידע והניסיון, החברה הצליחה לייצר ולהביא לשוק טכנולוגיה אמינה, מדויקת וידידותית למשתמשת לצורך מעקב ומודעות לפוריות הטבעית של האישה.

חברת Valley Electronics AG, הממוקמת בשוויץ, גרמניה וארה”ב, פעילה ביותר מ -40 מדינות.
החברה פיתחה מכשירים רבים לצורך מעקב אחר פוריות האישה כגון: דייזי, ליידי-קומפ, בייבי-קומפ ופירלי כאשר דייזי היא החדשנית ביותר ומהווה מוצר הדגל של החברה.

כל מוצרי החברה מיוצרים בגרמניה.

אלגוריתם חכם - מעל 30 שנות ניסיון

האלגוריתם של דייזי פותח למעלה מ-30 שנה ע״י ד״ר רכברג בגרמניה.
ד״ר רכברג הקים את חברת Valley Electronics בגרמניה בשנת 1986 ביחד עם צוות של גניקולוגים, מהנדסי תוכנה, מהנדסי אלקטרוניקה ומעצבי מוצר והיו מהחלוצים שפיתחו מחשבוני פוריות לאורך השנים ביניהם Baby-comp, Lady-comp, Pearly

דייזי - צוות החברה
דייזי - צוות החברה

מוצר נשי חברה נשית

בשנת 2014, נטלי רכברג, ביתו של ד״ר רכברג פיתחה את דייזי כמוצר הדגל של החברה וכיום היא המנכ״לית של חברת  Valley Electronics AG ומובילה את התחום ברמה העולמית.
את החברה השוויצרית הקימה נטלי רכברג במטרה לחדש ולצעוד לקדמת הטכנולוגיה בעזרת ניסיון העבר עם מכשירים קודמים ועם הטכנולוגיה המוכחת. נטלי עיצבה את דייזי כמכשיר אישי, קומפקטי, מעוצב ומותאם לנשים כאשר דייזי משמשת לכל המטרות אותם שימשו המכשירים בדורות קודמים.

החברה מייצרת מוצרים באיכות וברמה הגבוהה ביותר מתוך מחוייבות לשפר את איכות חייהן ובריאותן של מליוני נשים ברחבי העולם ומזמינה אותך לבחור בדרך הטבעית

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

Hit Enter to search or Esc key to close
Call Now Button דילוג לתוכן